Кошик
120 відгуків
Интернет-магазин для всей семьи "Bazar7km"
+380 68 78 67 962
+380687867962

Косметика для дівчаток

Практично кожна маленька дівчинка, дивлячись на свою маму, сестру бажає бути схожою на неї. Також фарбуватися і вбиратися – фарбувати губки і малювати очі. Для того, щоб прищепити маленькій принцесі почуття краси, крім того підняти настрій досить придбати косметику для дівчаток.
У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортиментний ряд косметики для маляток – вона практично непомітна, має легкий рожевий відтінок, парою не залишає жодних слідів на тілі дитини, косметика-муляж. Косметичні засоби даного виду абсолютно нешкідливі.
Крім того в нашому інтернет-магазині Ви можете придбати безліч іграшок для дітей різних віків. Асортиментний ряд максимально великий: іграшки для хлопчиків – машинки, автомати, вертольоти; іграшки для дівчаток принцеси, ляльки, казкові герої; іграшки для дівчаток та хлопчиків – захоплюючі ігри для розвитку розумових здібностей; ігри для самих маленьких – дзиги, іграшки для плавання. Самі актуальні і затребувані новинки Ви можете знайти у розділі нові надходження.